Location : Home > B > BZX84C5V1W-7
BZX84C5V1W-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C5V1W-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C5V1W-7-F DIODES SOT323 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C5V1W-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C5V1W-7 DIODE ZENER 5.1V 200MW SC70-3 231750 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
502MAF-ACAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
502MAF-ACAG IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
502MAF-ACAG Silicon Labs 139950 NEW RoHS OSC PROG 2.5NS 50PPM 2.5X3.2MM FindCores Electronics Inc.
502MAF-ACAG Silicon Labs 88050 2015+ OSC PROG 2.5NS 50PPM 2.5X3.2MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPC7-HZ0PT Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 133MHz CMOS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable
CPPC7-HZ0PT Cardinal Components Inc. 139580 NEW RoHS OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 50PPM FindCores Electronics Inc.
CPPC7-HZ0PT Cardinal Components Inc. 57229 2015+ OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 50PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CPPC7-HZ0PT Cardinal Components Inc. 88510 2015+ OSC 5.0V PROG CMOS TRI ST 50PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CPPC7-HZ0PT IC 36310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASVMB-BLANK-LR Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby