Location : Home > B > BZX84C5V1W-7
BZX84C5V1W-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C5V1W-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C5V1W-7-F DIODES SOT323 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C5V1W-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C5V1W-7 DIODE ZENER 5.1V 200MW SC70-3 231750 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ5221B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD323
CMDZ5221B TR Central Semiconductor Corp 39474 NEW RoHS DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD323 FindCores Electronics Inc.
CMDZ5221B TR Central Semiconductor Corp 57129 1415+ DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMDZ5221B TR Central Semiconductor Corp 61855 1516+ DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD323 Alphatek Technology Limited
CMDZ5221B TR Central Semiconductor Corp 81150 2015+ DIODE ZENER 2.4V 250MW SOD323 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
A310303 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A310303 NEW 98390 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTLZ975/4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
EDSTLZ975/4 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDSTLZ975/4 NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTLZ975/4 On Shore Technology Inc 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
EDSTLZ975/4 originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1873508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)