Location : Home > B > BZX84C4V7S-7
BZX84C4V7S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V7S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V7S-7 DIODE ZENER DUAL 4.7V SOT-363 241850 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-264-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
A303114 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A303114 Eaton 157330 2016+ CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A303114 IC 41060 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A303114 NEW 98550 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3244119 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3244119 Caterpillar 8000 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3244119 Caterpillar 8000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
3244119 Caterpillar 890 15+ 15+ enkaite Electronics Co., Ltd
3244119 Phoenix Contact 147370 2016+ MINI FEED-THROUGH TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
0399910309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
A304116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A304116 Eaton 157030 2016+ CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A304116 IC 40190 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A304116 NEW 97650 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-057-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 57 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-057-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-057-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-057-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .177 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-057-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
851-87-007-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-007-30-001191 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-007-30-001191 Preci-Dip 157590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-007-30-001191 Preci-Dip 298730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647131-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
2-647131-4 Electronics 26279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-647131-4 IC 38680 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2-647131-4 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-647131-4 STOCK 46840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0022284271 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
50-57-9417 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 17 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)