Location : Home > B > BZX84C4V7S-7-F
BZX84C4V7S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V7S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V7S-7-F RoHS Compliant 39864 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C4V7S-7-F DIODE ZENER DUAL 4.7V SOT363 242060 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C4V7S-7-F SOT-23 28000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C4V7S-7-F SOT-23 12000 DIODES 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C4V7S-7-F standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C4V7S-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK61A07030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK61A07030J0G Amphenol FCI 147540 2016+ CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.394 Unitronix Electronics Limited
YK61A07030J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK61A07030J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB300-12BS Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
TB300-12BS IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB300-12BS NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VL14515100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VL14515100J0G Amphenol FCI 147160 2016+ 508 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
VL14515100J0G IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VL14515100J0G NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1624920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1624920000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1624920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 7.62MM 2POS EKT Electronics Co., Ltd
1624920000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER 7.62MM 2POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0397520004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole