Location : Home > B > BZX84C4V3W-7
BZX84C4V3W-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V3W-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V3W-7 DIODE ZENER 4.3V 200MW SC70-3 231650 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C4V3W-7 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F32011AKR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32011AKR CTS-Frequency Controls 140200 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F32011AKR CTS-Frequency Controls 42425 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F32011AKR CTS-Frequency Controls 57849 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F32011AKR CTS-Frequency Controls 98270 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0386000406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws