Location : Home > B > BZX84C4V3S-7
BZX84C4V3S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V3S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V3S-7 DIODE ZENER DUAL 4.3V SOT-363 241710 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SIT9003AC-8-18EO Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 110MHz LVCMOS, LVTTL MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 3.5mA Enable/Disable
SIT9003AC-8-18EO IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT9003AC-8-18EO SiTIME 139580 NEW RoHS OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V FindCores Electronics Inc.
SIT9003AC-8-18EO SiTIME 57229 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AC-8-18EO SiTIME 98930 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MB158 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECTIFIER BRIDGE 15A 800V MB-35
MB158 FUJITSU 182330 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
MB158 84000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
KBL01 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers IC BRIDGE RECT 4A 100V KBL
KBL01 NEW 96150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KBL01 Vishay 157739 15+ RECTIFIER BRIDGE 4A 100V KBL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com