Location : Home > B > BZX84C4V3S-7
BZX84C4V3S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C4V3S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C4V3S-7 DIODE ZENER DUAL 4.3V SOT-363 241710 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N827UR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO213AA
JANTXV1N827UR-1 MOT 37454 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
JANTXV1N827UR-1 originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0386101806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0395072506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1864300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1864300000 Weidmuller 157240 2016+ SC-SMT 3.81/05/180G 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
1700046 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole