Location : Home > B > BZX84C47LT1
BZX84C47LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C47LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C47LT1G ON SOT-23 46000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C47LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C47LT1 DIODE ZENER 47V 225MW SOT-23 232280 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387524403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate