Location : Home > B > BZX84C3V9S-7-F
BZX84C3V9S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C3V9S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C3V9S-7-F RoHS Compliant 39314 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C3V9S-7-F DIODE ZENER DUAL 3.9V SOT363 242010 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C3V9S-7-F standard package with RoHS 46400 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C3V9S-7-F DUAL 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387800120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws