Location : Home > B > BZX84C3V9LT1
BZX84C3V9LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C3V9LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C3V9LT1 LRC SOP-23 2230 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C3V9LT13.9V ON SOT23 5140 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C3V9LT1G ON SOT-23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C3V9LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C3V9LT1 na 1048 ON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C3V9LT1 DIODE ZENER 3.9V 225MW SOT-23 232080 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C3V9LT1 25000 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C3V9LT1 SOT-23-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDLL5245B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 10MW DO213AB
CDLL5245B brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CDLL5245B Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JANTXV1N3033CUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1W DO213AB
JANTXV1N3033CUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTXV1N3033CUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
0387390607 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws