Location : Home > B > BZX84C3V6TS-7-F
BZX84C3V6TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C3V6TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C3V6TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 3.6V SOT-363 242450 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C3V6TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 3.6V SOT-363 590700 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3031254 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 12-28 AWG
3031254 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3031254 Phoenix Contact 147460 2016+ TERM BLK FEED THRU 5.2MM BLUE Unitronix Electronics Limited
3031254 Phoenix Contact 288950 2016+ TERM BLK FEED THRU 5.2MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-160-16-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 160POS GOLD
510-83-160-16-081101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-160-16-081101 Preci-Dip 157140 2016+ CONN SOCKET PGA 160POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-160-16-081101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN SOCKET PGA 160POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
116-93-950-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
116-93-950-41-001000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
116-93-950-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-950-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN ELEVTD .900 50POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GFTX-11 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTX-11 Curtis Industries 157440 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GFTX-11 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTX-11 NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GFTX-11 Originalne 58520 12+ ROHS HK HongYuan Electronics Company LTD
1982660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982660000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1982660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1982660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 17POS TPC Global Service Co.Ltd.
1982660000 Weidmuller 157680 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
5448158 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5448158 Phoenix Contact 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5448158 Phoenix Contact 297650 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-80-029-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
890-80-029-20-002101 Preci-Dip 157080 2016+ CONN HDR 29POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-80-029-20-002101 Preci-Dip 281650 2016+ CONN HDR 29POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com