Location : Home > B > BZX84C3V6S-7
BZX84C3V6S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C3V6S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C3V6S-7 DIODE ZENER DUAL 3.6V SOT-363 241950 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C3V6S-7 standard package with RoHS 46270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C3V6S-7 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTX1N2807B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 50W TO204AD
JANTX1N2807B 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTX1N2807B CCZL 8200 11-12+ TO-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
1776315-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws