Location : Home > B > BZX84C3V3ET1
BZX84C3V3ET1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C3V3ET1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C3V3ET1G3.3V ON SOT23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C3V3ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C3V3ET1 DIODE ZENER 3.3V 225MW SOT-23 242010 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C3V3ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C3V3ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-156-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-159-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
210-99-320-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS TINLEAD
210-99-320-41-001000 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
210-99-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
210-99-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TINLEAD Unitronix Electronics Limited
210-99-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TINLEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
614-93-628-31-007000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
614-93-628-31-007000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-93-628-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
614-93-628-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157180 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-93-628-31-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com