Location : Home > B > BZX84C39S-7-F
BZX84C39S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C39S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C39S-7-F RoHS Compliant 39294 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C39S-7-F DIODE ZENER DUAL 39V SOT363 241690 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C39S-7-F N/A 13000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C39S-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C39S-7-F SOT-363 9000 DIODES 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-080-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3037449 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through White 12-28 AWG