Location : Home > B > BZX84C36S-7-F
BZX84C36S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C36S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C36S-7-F RoHS Compliant 39614 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C36S-7-F DIODE ZENER DUAL 36V SOT363 241950 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C36S-7-F ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C36S-7-F N/A 13000 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C36S-7-F standard package with RoHS 46700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C36S-7-F DUAL 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3045198 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 8-24 AWG
3045198 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3045198 Phoenix Contact 147770 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8-24AWG Unitronix Electronics Limited
929870-01-21-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
28-3572-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS
28-3572-16 Aries Electronics 146940 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS Unitronix Electronics Limited
28-3572-16 Aries Electronics 287950 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-092-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 92 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
204-13-15-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0015247067 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
T37142-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37142-21-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37142-21-0 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039291047 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
1373660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1373660000 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1373660000 Weidmuller 157370 2016+ SLAD 32/90 3.2SN ORG Unitronix Electronics Limited
1373660000 Weidmuller 297350 2016+ SLAD 32/90 3.2SN ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172329-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172329-1 TE Connectivity AMP Connectors 278390 2016+ CONN RECEPT/CAP 3POS MATE-N-LOK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172329-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
172329-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT/CAP 3POS MATE-N-LOK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-147323-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-147323-8 TE Connectivity AMP Connectors 147020 2016+ CONN HEADER IDC 19POS R/A SMD Unitronix Electronics Limited
1-147323-8 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ CONN HEADER IDC 19POS R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796641-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796641-9 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796641-9 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796641-9 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796641-9 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1971030-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV
1-1971030-5 TE Connectivity AMP Connectors 156990 2016+ 5POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV Unitronix Electronics Limited
1-1971030-5 TE Connectivity AMP Connectors 299350 2016+ 5POS PLUG HOUSING FOR GIC 2.0 EV Renxim Technology Limited. sales@renxim.com