Location : Home > B > BZX84C33S-7
BZX84C33S-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C33S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C33S-7 DIODE ZENER DUAL 33V SOT-363 242210 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-135-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ASB2G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 14-22 AWG
ASB2G Amphenol PCD 147520 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM GREEN Unitronix Electronics Limited
ASB2G Amphenol PCD 289070 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com