Location : Home > B > BZX84C33-TP
BZX84C33-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C33-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C33-TP DIODE ZENER 350MW 33V SOT23 140130 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84C33-TP DIODE ZENER 350MW 33V SOT23 140130 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84C33-TP DIODE ZENER 350MW 33V SOT23 157779 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84C33-TP DIODE ZENER 350MW 33V SOT23 242360 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
28-3572-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN
28-3572-10 Aries Electronics 157410 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Unitronix Electronics Limited
28-3572-10 Aries Electronics 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-026-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-83-026-20-001101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-026-20-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC061KFXC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
431705-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431705-14-0 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1643120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1643120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER LOCKING 3.50MM 12POS TPC Global Service Co.Ltd.
1643120000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643120000 Weidmuller 298210 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-015-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 15 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-015-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-015-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-015-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 15POS SNGL .236 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-015-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 15POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-017-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-017-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-017-30-003101 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
812-22-017-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157240 2016+ CONN SPRING 17POS SNGL .315 SMD Unitronix Electronics Limited
812-22-017-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 279130 2016+ CONN SPRING 17POS SNGL .315 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com