Location : Home > B > BZX84C2V4LT1
BZX84C2V4LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C2V4LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C2V4LT1 ON SOT23 600 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C2V4LT12.4V ON SOT23 5304 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C2V4LT1G ON SOT-23 55720 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C2V4LT1G2.4V ON SOT23 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C2V4LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C2V4LT1 SOT23 10600 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C2V4LT1 SOT23 8485 ON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C2V4LT1 DIODE ZENER 2.4V 225MW SOT-23 232360 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7S-27.000MAHE-T Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
7S-27.000MAHE-T TXC CORPORATION 139580 17+/18+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
7S-27.000MAHE-T TXC CORPORATION 57229 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
7S-27.000MAHE-T TXC CORPORATION 88390 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7S-27.000MAHE-T TXC CORPORATION 88390 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK51505330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51505330 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51505330 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TH10010100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TH10010100J0G Amphenol FCI 147320 2016+ 500 TB PLU PLU SOLID Unitronix Electronics Limited
TH10010100J0G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TH10010100J0G NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS-31-6 3M 157360 2016+ NON INSL BUTTED SEAM FORK TERMIN Unitronix Electronics Limited
1954388 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1954388 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1954388 Phoenix Contact 157080 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1954388 Phoenix Contact 298790 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDZ4301/3-KD Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole
EDZ4301/3-KD IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDZ4301/3-KD On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 5.08MM 3POS PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EDZ4301/3-KD originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EDZ4301/3-KD STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SIT1602BC-23-33E-24.000000G Crystals and Oscillators Oscillators 24MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Enable/Disable
714-83-113-41-014101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.022" (0.41mm ~ 0.56mm) No Tail Solder
714-83-113-41-014101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-83-113-41-014101 Preci-Dip 157810 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-113-41-014101 Preci-Dip 277850 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0298-4-15-15-06-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.032" (0.56mm ~ 0.81mm) Standard Tail Swage
0298-4-15-15-06-27-10-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1221-0-05-15-00-00-01-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Square