Location : Home > B > BZX84C27ET1
BZX84C27ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C27ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C27ET1 DIODE ZENER 27V 225MW SOT-23 241600 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C27ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C27ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TZMC16-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 500MW SOD80
TZMC16-GS08 VISHAY 12330 14-15+ LL34 Nego IC Co.Doris@negoic.com
TZMC16-GS08 NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATB25BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 2-14 AWG
ATB25BU Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB25BU Amphenol PCD 147410 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATB25BU Amphenol PCD 287650 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE303351A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE303351A0J0G Amphenol FCI 147170 2016+ 381 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE303351A0J0G IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE303351A0J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GL049F35CET Crystals and Oscillators Crystals 4.9152MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 120 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
GL049F35CET IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GL049F35CET NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZV49-C15,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 1W SOT89
BZV49-C15,115 40406 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZV49-C15,115 IC 36281 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZV49-C15,115 STOCK 46210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
KT02025100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã
KT02025100J0G Amphenol FCI 147580 2016+ 762 TB PL PL F/N&HANDLE Unitronix Electronics Limited
KT02025100J0G IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KT02025100J0G NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995373 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 15 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
995373 Weidmuller 157180 2016+ LPP 7.62/90/15 OG Unitronix Electronics Limited
995373 Weidmuller 298970 2016+ LPP 7.62/90/15 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1700758 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board FFKDSA1/H1-7 62- 2
1700758 Phoenix Contact 147280 2016+ TERM BLCK 2POS SIDE ENTRY 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1700758 Phoenix Contact 288170 2016+ TERM BLCK 2POS SIDE ENTRY 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61412-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
61412-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
61412-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
521955-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)