Location : Home > B > BZX84C24LT3G
BZX84C24LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C24LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C24LT3G ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C24LT3G 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C24LT3G DIODE ZENER 24V 225MW SOT-23 242120 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C24LT3G RoHS Compliant 39674 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX79-B16,143 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 400MW ALF2
BZX79-B16,143 NXP 140180 17+/18+ DIODE VREG 16V 500MW DO-35 FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX79-B16,143 NXP 140180 NEW RoHS DIODE VREG 16V 500MW DO-35 FindCores Electronics Inc.
BZX79-B16,143 NXP 157829 15+ DIODE VREG 16V 500MW DO-35 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX79-B16,143 NXP 262560 1538+ DIODE VREG 16V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
0395350504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole