Location : Home > B > BZX84C24LT1
BZX84C24LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C24LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C24LT1G ON SOP 70425 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C24LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C24LT1 DIODE ZENER 24V 225MW SOT-23 232160 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
501NAF-ABAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
501NAF-ABAG IC 57400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501NAF-ABAG Silicon Labs 139910 NEW RoHS OSC PROG 5NS 50PPM 3.2X5MM FindCores Electronics Inc.
501NAF-ABAG Silicon Labs 87470 2015+ OSC PROG 5NS 50PPM 3.2X5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
511JBA-BBAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 125MHz ~ 169.999MHz LVDS XO (Standard) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 23mA Enable/Disable
511JBA-BBAG IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
511JBA-BBAG Silicon Labs 139320 NEW RoHS OSC PROG 1.8V LVDS 25PPM 3.2X5MM FindCores Electronics Inc.
511JBA-BBAG Silicon Labs 56969 2015+ OSC PROG 1.8V LVDS 25PPM 3.2X5MM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
511JBA-BBAG Silicon Labs 98790 2015+ OSC PROG 1.8V LVDS 25PPM 3.2X5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASDMB-BLANK-EC Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby