Location : Home > B > BZX84C20W-7
BZX84C20W-7
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C20W-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C20W-7 DIODE ZENER 20V 200MW SC70-3 232080 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS406L-BP Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECTIFIER BRIDGE 4A 800V RS-4L