Location : Home > B > BZX84C20S-7-F
BZX84C20S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C20S-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C20S-7-F DIODES SOT363 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C20S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C20S-7-F RoHS Compliant 39474 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C20S-7-F DIODE ZENER DUAL 20V SC70-6 241770 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C20S-7-F standard package with RoHS 46940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C20S-7-F Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C20S-7-F DUAL 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE 10000 DIODES 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-8900-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-8900-310C Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-8900-310C Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com