Location : Home > B > BZX84C20LT3G
BZX84C20LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C20LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C20LT3G Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C20LT3G DIODE ZENER 20V 225MW SOT-23 241990 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C20LT3G DIODE ZENER 20V 225MW SOT-23 799100 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
317-87-132-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-132-01-687101 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-132-01-687101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1825094-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
1-1825094-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1825094-6 IC 56110 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1825094-6 TE Connectivity AMP Connectors 289130 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00036D8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold, GXT?
20021321-00036D8LF Amphenol FCI 157620 2016+ CONN RCPT 36POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00036D8LF Amphenol FCI 298250 2016+ CONN RCPT 36POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00036D8LF IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
90310-114 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
90310-114 Amphenol FCI 147460 2016+ CONN RCPT 14POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
90310-114 Amphenol FCI 298010 2016+ CONN RCPT 14POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-028-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-028-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-028-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-028-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 28 POS .137 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-028-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 28 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
431211-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1357560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1357560000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1357560000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 17P B OR TPC Global Service Co.Ltd.
1357560000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited