Location : Home > B > BZX84C20LT1
BZX84C20LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C20LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C20LT1G ON SOT23 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C20LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C20LT1 Original&New 20000 ONSEMI 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C20LT1 DIODE ZENER 20V 225MW SOT-23 232060 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F25033ALR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25033ALR CTS-Frequency Controls 140150 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25033ALR CTS-Frequency Controls 140150 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F25033ALR CTS-Frequency Controls 32375 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25033ALR CTS-Frequency Controls 57799 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KDZTR8.2B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.7V 1W PMDU
KDZTR8.2B 39716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
KDZTR8.2B Distributor 162290 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
KDZTR8.2B NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KDZTR8.2B STOCK 46740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0386300407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1809115 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1809115 Phoenix Contact 156930 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1809115 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com