Location : Home > B > BZX84C18TS-7-F
BZX84C18TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C18TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C18TS-7-F RoHS Compliant 39744 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C18TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 18V SC70-6 242260 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C18TS-7-F standard package with RoHS 46820 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FFB20UP20DN_F085 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY GP 200V 10A D2PAK
FFB20UP20DN_F085 789456 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FFB20UP20DN_F085 Fairchild 139550 17+/18+ DIODE ULTRAFAST 200V 10A D2PAK FindCores Electronics Co.,Ltd.
FFB20UP20DN_F085 Fairchild 600900 1525+ DIODE ULTRAFAST 200V 10A D2PAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com