Location : Home > B > BZX84C18LT3G
BZX84C18LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C18LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C18LT3G Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C18LT3G standard package with RoHS 46890 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C18LT3G RoHS Compliant 39624 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N943B-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12.28V 500MW DO35
JANTXV1N943B-1 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTXV1N943B-1 MOT 46990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
JANTXV1N943B-1 Semiconductor 22023 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SMAZ15-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 1W DO214AC
SMAZ15-TP 38026 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SMAZ15-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SMAZ15-TP Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MP320B Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 55 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
MP320B CTS-Frequency Controls 87730 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF T/H RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MP320B CTS-Frequency Controls 87730 2015+ CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com