Location : Home > B > BZX84C18ET1
BZX84C18ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C18ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C18ET1 DIODE ZENER 18V 225MW SOT-23 241640 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C18ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C18ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
501CAH-ACAG Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 6.5mA Enable/Disable
501CAH-ACAG IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
501CAH-ACAG Silicon Labs 139810 NEW RoHS OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM FindCores Electronics Inc.
501CAH-ACAG Silicon Labs 57459 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
501CAH-ACAG Silicon Labs 89170 2015+ OSC PROG 2.5V 1.3NS 50PPM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASEMB-BLANK-LY Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby