Location : Home > B > BZX84C16W-7
BZX84C16W-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C16W-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C16W-7-F DIODES SOT323 6000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C16W-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C16W-7 DIODE ZENER 16V 200MW SC70-3 231880 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C16W-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5995B-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO35
1N5995B-TP Micro Commercial Co 139300 NEW RoHS DIODE ZENER 500MW 6.2V DO-35 FindCores Electronics Inc.
1N5995B-TP Micro Commercial Co 241530 1538+ DIODE ZENER 500MW 6.2V DO-35 Alphatek Technology Limited
1N5995B-TP Micro Commercial Components (M 80,000 2016+ Zener Diodes 500mW 5mA 6.2V enkaite Electronics Co., Ltd
445I35E13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I35E13M00000 CTS-Frequency Controls 57559 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I35E13M00000 CTS-Frequency Controls 98990 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I35E13M00000 CTS-Frequency Controls 98990 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFH12110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFH12110 865497 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
ELFH12110 18650 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ELFH12110 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFH12110 NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5433914 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole