Location : Home > B > BZX84C16ET1
BZX84C16ET1
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C16ET1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C16ET1 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C16ET1 DIODE ZENER 16V 225MW SOT-23 242200 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C16ET1 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
BZX84C16ET1 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37168-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37168-11-0 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37168-11-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-088-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-390262-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN
1-390262-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-390262-3 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-390262-3 TE Connectivity AMP Connectors 289090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com