Location : Home > B > BZX84C15TA
BZX84C15TA
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C15TA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C15TA DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3 232380 Diodes Inc 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1SMB5928BT3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 3W SMB
1SMB5928BT3 Distributor 110210 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
0395045008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)