Location : Home > B > BZX84C15S-7
BZX84C15S-7
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C15S-7 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C15S-7-F DIODES SOT363 1000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C15S-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C15S-7 DIODE ZENER DUAL 15V SC70-6 241500 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C15S-7 standard package with RoHS 46750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C15S-7 Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CM309E7680000BBIT Crystals and Oscillators Crystals 7.68MHz ¡À50ppm Crystal 16pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
7-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
7-140 Cinch Connectors 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK .375 7 POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
7-140 Electronics 26119 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0380620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Yellow 6-12 AWG