Location : Home > B > BZX84C15-7-F
BZX84C15-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C15-7-F distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C15-7-F DIODES SOT23 9000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C15-7-F 15V DIODES SOT23 1992 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C15-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C15-7-F 15000 DIODES 1511+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
BZX84C15-7-F SOT23/3 98500 DICDES 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZX84C15-7-F SOT-23 58952 DIODES 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C15-7-F 432000 Diodes Incorporated 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C15-7-F SOT-23 11150 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C15-7-F SOT23 2003 DIODES 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-87-632-41-013101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
116-87-632-41-013101 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-87-632-41-013101 Preci-Dip 157590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-87-632-41-013101 Preci-Dip 278990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
210-99-320-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS TINLEAD
210-99-320-41-001000 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
210-99-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
210-99-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157040 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TINLEAD Unitronix Electronics Limited
210-99-320-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278010 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TINLEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325220-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
36-6575-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN
36-6575-18 Aries Electronics 147350 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Unitronix Electronics Limited
36-6575-18 Aries Electronics 287830 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com