Location : Home > B > BZX84C13S-7-F
BZX84C13S-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C13S-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C13S-7-F RoHS Compliant 40074 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C13S-7-F DIODE ZENER DUAL 13V SC70-6 241830 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C13S-7-F standard package with RoHS 46770 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84C13S-7-F Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387044504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws