Location : Home > B > BZX84C13LT3
BZX84C13LT3
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C13LT3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C13LT3 RoHS Compliant 39694 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3031128 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
3031128 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3031128 Phoenix Contact 147190 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 14-26AWG Unitronix Electronics Limited
3031128 DINK 36 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
614-83-084-10-031112 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 84POS GOLD
614-83-084-10-031112 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-83-084-10-031112 Preci-Dip 157780 2016+ CONN SOCKET PGA 84POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-83-084-10-031112 Preci-Dip 278070 2016+ CONN SOCKET PGA 84POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1514360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1514360000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 19POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1514360000 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1514360000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1771220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1771220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLIDC 3.5 15POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1771220000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1771220000 Weidmuller 298550 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com