Location : Home > B > BZX84C12TS-7-F
BZX84C12TS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C12TS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C12TS-7-F RoHS Compliant 40144 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C12TS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 12V SC70-6 241710 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C12TS-7-F standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX16BG Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 4-20 AWG
ATX16BG Amphenol PCD 147480 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Unitronix Electronics Limited
ATX16BG Amphenol PCD 289190 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATX16BG Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SFM210-LPPE-S31-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S31-SC-BK Sullins Connector Solutions 147690 2016+ CONN HDR FMAL 31POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
410-87-248-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-248-41-001101 Preci-Dip 157610 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-248-41-001101 Preci-Dip 297830 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com