Location : Home > B > BZX84C12LT1
BZX84C12LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C12LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C12LT1 ON SOT-23 2550 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C12LT1 ON 2550 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C12LT1G ON SOT23 36000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C12LT1GSOT23 ON IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C12LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C12LT1 SOT-23 5500 S/N 17+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C12LT1 268 ON CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
BZX84C12LT1 DIODE ZENER 12V 225MW SOT-23 231560 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5248BS-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
MMSZ5248BS-7 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMSZ5248BS-7 40086 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ5248BS-7 DIODES 1496 16+ SOD323 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMSZ5248BS-7 STOCK 43490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
430002-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430002-02-0 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1030610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1030610000 Weidmuller 157720 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1030610000 Weidmuller 298210 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com