Location : Home > B > BZX84C12ET1G
BZX84C12ET1G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C12ET1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C12ET1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C12ET1G DIODE ZENER 12V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84C12ET1G Originalnew 20000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C12ET1G 22455 ON 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C12ET1G DIODE ZENER 12V 225MW SOT-23 241850 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C12ET1G DIODE ZENER 12V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-0503-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS GOLD
12-0503-20 Aries Electronics 157360 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-0503-20 Aries Electronics 277510 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-43-160-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 60POS GOLD
346-43-160-41-013000 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-160-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157130 2016+ CONN SOCKET SIP 60POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-160-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279110 2016+ CONN SOCKET SIP 60POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com