Location : Home > B > BZX84C11LT1
BZX84C11LT1
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C11LT1 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C11LT1 ON SOT-23 884 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C11LT111V ON SOT23 6000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C11LT1G ON SOT-23 30400 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C11LT1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C11LT1 SOT23 11598 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C11LT1 3000 ON 9924 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
BZX84C11LT1 DIODE ZENER 11V 225MW SOT-23 231770 ON Semiconductor 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BZX84C11LT1 SURFACE MOUNT ZENER DIODES 100000 PACELEADER 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
C904908600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 10-26 AWG
C904908600 KEMET 40970 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C904908600 KEMET 88850 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C904908600 Weidmuller 147290 2016+ CONN TERM BLOCK W/BOLT 11.2MM Unitronix Electronics Limited
445C35F30M00000 Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À30ppm Crystal 24pF 30 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C35F30M00000 CTS-Frequency Controls 57409 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35F30M00000 CTS-Frequency Controls 88790 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C35F30M00000 CTS-Frequency Controls 88790 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ18548103J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ18548103J0G Amphenol FCI 147520 2016+ 508 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ18548103J0G IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ18548103J0G NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOP030100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTOP030100 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOP030100 NEW 77290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOP030100 On Shore Technology Inc. 147170 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1922501 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
1922501 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1922501 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1-796681-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796681-7 TE Connectivity AMP Connectors 157200 2016+ TERM BLOCK RCPT 17POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796681-7 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK RCPT 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1850220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1850220000 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1850220000 Weidmuller 157650 2016+ TOP1.5GS 12/90 5.08 OG EEXE Unitronix Electronics Limited
1869510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole