Location : Home > B > BZX84C10LT3G
BZX84C10LT3G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84C10LT3G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C10LT3G DIODE ZENER 10V 225MW SOT-23 242310 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84C10LT3G DIODE ZENER 10V 225MW SOT-23 595300 ON Semiconductor 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430000-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430000-13-0 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-038-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-43-055-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1626090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1626090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 13POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626090000 Weidmuller 157820 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited