Location : Home > B > BZX84C10LT1G
BZX84C10LT1G
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for BZX84C10LT1G distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
BZX84C10LT1G ON SOT23 3000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C10LT1G 10V ON SOT23 12000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C10LT1G10V ON SOT23 15000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
BZX84C10LT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84C10LT1G Originalnew 25000 ONSEMI 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84C10LT1G 20 3-5 days; FOB HK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
BZX84C10LT1G Tape&Reel 165005 ONS 11+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
BZX84C10LT1G SOT23-3 396 ON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BZX84C10LT1G SOT-23 19000 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84C10LT1G originalnew? 58952 ON 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84C10LT1G SOT-23-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84C10LT1G DIODE ZENER 10V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38133-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38133-12-0 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38133-12-0 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-028-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-028-10-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-028-10-001101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com