Location : Home > B > BZX84B6V2LT1G
BZX84B6V2LT1G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84B6V2LT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84B6V2LT1G Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BZX84B6V2LT1G N/A 37000 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84B6V2LT1G DIODE ZENER 6.2V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84B6V2LT1G ZENERDIODE 98500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZX84B6V2LT1G standard package with RoHS 46990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84B6V2LT1G RoHS Compliant 39524 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84B6V2LT1G SOT-23-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84B6V2LT1G Originalnew 20000 ONSemicond 2014+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
BZX84B6V2LT1G 2013+ 10000 ONSEMI 2013+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1747067 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole