Location : Home > B > BZX84B15LT1G
BZX84B15LT1G
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84B15LT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84B15LT1G standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84B15LT1G RoHS Compliant 39404 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84B15LT1G DIODE ZENER 15V 225MW SOT-23 8000 ON Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84B15LT1G SOT-23-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
BZX84B15LT1G SOT-23 98500 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BZX84B15LT1G N/A 31000 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
BZX84B15LT1G Rohs 58952 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5946E3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 3W DO216AA
1PMT5946E3/TR7 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AOD522 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH
AOD522 N/A 22500 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
VS-18TQ045SPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 45V 18A D2PAK
VS-18TQ045SPBF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VS-18TQ045SPBF Vishay 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VS-18TQ045SPBF Vishay 7893 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
BAS86-M-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 50V 200MA SOD80
BAS86-M-18 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAS86-M-18 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK51411030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51411030J0G Amphenol FCI 147160 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51411030J0G IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51411030J0G NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELFA10210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
ELFA10210 Amphenol PCD 156960 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFA10210 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFA10210 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395105706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1154830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole