Location : Home > B > BZX84B12-TP
BZX84B12-TP
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84B12-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84B12-TP DIODE ZENER 350MW 12V SOT-23 139470 Micro Commercial Co 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84B12-TP DIODE ZENER 350MW 12V SOT-23 261850 Micro Commercial Co 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
BZX84B12-TP DIODE ZENER 350MW 12V SOT-23 139470 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BZX84B12-TP DIODE ZENER 350MW 12V SOT-23 157119 Micro Commercial Co 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BZX84B12-TP DIODE ZENER 350MW 12V SOT-23 693500 Micro Commercial Co 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325301-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325301-14-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431102-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431102-17-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1802220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1802220000 Weidmuller 147020 2016+ S2L-SMT 3.50/24/180G 3.5 BK Unitronix Electronics Limited
0462070110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin