Location : Home > B > BZX84-C4V3,235
BZX84-C4V3,235
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-C4V3,235 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84-C4V3,235 RoHS Compliant 39424 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84-C4V3,235 DIODE ZENER 4.3V 250MW SOT23 241540 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5953CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 150V 2W SMBJ
SMBJ5953CE3/TR13 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5953CE3/TR13 NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5929PE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 1.5W DO204AL
BZX84C11-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
BZX84C11-E3-18 IC 37140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX84C11-E3-18 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPD02N60C3BTMA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 1.8A DPAK
SPD02N60C3BTMA1 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SPD02N60C3BTMA1 NEW 77470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HWD65246C1E02UD Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET
DSEI20-12A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.2KV 17A TO220AC
DSEI20-12A IXYS 10100 14-15+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DSEI20-12A IXYS 18000 2016+ TO-247AD IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0387103202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws