Location : Home > B > BZX84-C33,235
BZX84-C33,235
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-C33,235 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84-C33,235 RoHS Compliant 39864 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
BZX84-C33,235 DIODE ZENER 33V 250MW SOT23 241840 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMZJ3801BHE3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 33V 1.5W DO214AA
SMZJ3801BHE3/5B 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMZJ3801BHE3/5B 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SMZJ3801BHE3/5B 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DFLS230L-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 2A POWERDI123
DFLS230L-7 DIODES 10000 2013+ 2.0A SURFACE MOUNT SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DFLS230L-7 Diodes Inc. 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DFLS230L-7 DIODESINC 12273 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DFLS230L-7 DIODES 18320 2013+PB PowerDI123 WLParts Electronics ltd
IRFHP8334TRPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET 30V 25A POWER 8-SO
IRFHP8334TRPBF IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRFHP8334TRPBF NEW 97970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387291430 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
0386190047 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws