Location : Home > B > BZX84-C24,215
BZX84-C24,215
A20130304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A20130304 Eaton 147210 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20130304 IC 40300 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20130304 NEW 77750 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1013700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-26 AWG
1013700000 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1013700000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/DIODE&WIRE LINK BG EKT Electronics Co., Ltd
1013700000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/DIODE&WIRE LINK BG SIMEN Electronics Co.,Ltd
OSTOQ14A051 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ14A051 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ14A051 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ14A051 On Shore Technology Inc. 147490 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 7.5MM Unitronix Electronics Limited
EL05120100J0G Amphenol FCI 157270 2016+ 350 TB SOC CLOSE RA THR Unitronix Electronics Limited
EL05120100J0G IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL05120100J0G NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VC02015C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
VC02015C00J0G Amphenol FCI 157150 2016+ 762 TB SOC RA PCB/D WF Unitronix Electronics Limited
VC02015C00J0G IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC02015C00J0G NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999588 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
999588 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
999588 Weidmuller 157190 2016+ LM 3.5/135/24 BK 4.5MM PIN Unitronix Electronics Limited
999588 Weidmuller 298450 2016+ LM 3.5/135/24 BK 4.5MM PIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com