Location : Home > B > BZX84-C11,235
BZX84-C11,235
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-C11,235 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84-C11,235 standard package with RoHS 46510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BZX84-C11,235 RoHS Compliant 40164 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
120-PGM13015-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA GOLD
120-PGM13015-11 Aries Electronics 147660 2016+ CONN SOCKET PGA GOLD Unitronix Electronics Limited
814-22-008-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-008-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-008-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .350 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-008-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .350 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-83-011-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-011-10-273101 Preci-Dip 157840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-011-10-273101 Preci-Dip 298490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742290000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1742290000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 21POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1742290000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited