Location : Home > B > BZX84-C10,215
BZX84-C10,215
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-C10,215 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84-C10,215 DIODE ZENER 10V 250MW SOT23 8000 NXP Semiconductors (VA) 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSM-113-S-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
316769-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural
316769-1 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316769-1 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
316769-1 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
316769-1 STOCK 42990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-644753-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-644753-0 Electronics 27069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-644753-0 Electronics 27069 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1932010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)