Location : Home > B > BZX84-B13,235
BZX84-B13,235
Share on FacebookShare on Facebook
BZX84-B13,235 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BZX84-B13,235 RoHS Compliant 39614 17+/18+ New Stock,Always Ready FindCores Electronics Co.,Ltd.
BZX84-B13,235 standard package with RoHS 46700 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZX84-B13,235 DIODE ZENER 13V 250MW SOT23 241500 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT55A20-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 500MW SOD80
SI6410DQ-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 7.8A 8-TSSOP
SI6410DQ-T1-GE3 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI6410DQ-T1-GE3 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI6410DQ-T1-GE3 Vishay Siliconix 261960 1538+ MOSFET N-CH 30V 7.8A 8-TSSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SI6410DQ-T1-GE3 Vishay Siliconix 589800 1525+ MOSFET N-CH 30V 7.8A 8-TSSOP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
325212-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
433602-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433602-03-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
15288-SS Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect White 6-16 AWG